Buradasınız: Egzersiz > BİR EGZERSİZ SEANSININ BAŞLATILMASI

BİR EGZERSİZ SEANSININ BAŞLATILMASI

Egzersiz öncesi moduna girmek için saat görünümünde ekranı yukarı veya aşağı kaydırın ve Egzersiz seçeneğine dokunun.

Yukarı veya aşağı kaydırarak kullanmak istediğiniz spor profilini seçin.

Egzersiz verilerinizin doğru olabilmesi için A370 kalp atış hızınızı bulana kadar egzersiz öncesi modunda kalın.

Kalp atış hızınız tespit edildiğinde, kalp simgesi kalp atış hızınızı göstermeye başlar.

A370'inizle eşleştirilmiş bir Polar kalp atış hızı sensörü kullanıyorsanız A370, egzersiz seansı sırasında kalp atış hızınızı ölçmek için otomatik olarak bu bağlı sensörü kullanır. Kalp atış hızı sembolünün çevresinde mavi bir daire olması, A370'inizin kalp atış hızınızı ölçmek için bağlı sensörü kullandığını belirtir.

Mobil cihazınızın konumunu kullanıyorsanız sabit daire içindeki GPS simgesi konumunuzun sabitlendiğini gösterir. Yani egzersiz seansınızı takip etmeye başlayabilirsiniz.

Egzersiz yaparken A370'iniz ile neler yapabileceğiniz konusunda daha fazla bilgi edinmek için Egzersiz Sırasındaki İşlevler'e bakın.

Bir egzersiz seansını duraklatmak için düğmeye basın. Duraklatıldı mesajı görüntülenir ve A370 duraklama moduna girer. Egzersiz seansınıza devam etmek için yeşil ok simgesine dokunun.

Bir egzersiz seansını durdurmak için, egzersiz kaydedilirken ya da duraklatma modundayken seans özeti gelene dek düğmeyi basılı tutun. Veya kaydı sonlandırmak için ekrandaki kırmızı durdurma simgesine dokunup üç saniye basılı tutun.

BİR EGZERSİZ SEANSININ BİR HEDEF İLE BAŞLATILMASI

Flow web hizmetinde egzersizinizi planlayabilir, ayrıntılı egzersiz hedefleri oluşturabilir ve bunları FlowSync yazılımı ya da Flow uygulaması üzerinden A370'inizle eşitleyebilirsiniz. A370'iniz, hedefinize ulaşmanız için egzersiz sırasında sizi yönlendirir.

Bir hedef ile bir egzersiz seansı başlatmak için:

  1. My day (Günüm) öğesine gidin.
  2. Dokunarak listeden hedefi seçin.
  3. Kullanmak istediğiniz sporu simgesine dokunarak seçin.
  4. Egzersiz ekranı geldikten sonra egzersize başlayabilirsiniz.