Buradasınız: Egzersiz > BİR EGZERSİZ SEANSININ BAŞLATILMASI

BİR EGZERSİZ SEANSININ BAŞLATILMASI

Saat görünümündeyken, ekranı yukarı ya da aşağı doğru sürükleyin ve egzersiz öncesi moduna girmek için Egzersiz öğesine dokunun: Kalp atış hızınız bulunduğunda ekranda kalp simgesi gösterilir. Ayrıca mobil cihazınızın konumunu kullanıyorsanız konumunuz bulunduğunda GPS simgesindeki daire sabit hale gelecektir.

Kullanmak istediğiniz spor profilini seçmek için ekranı yukarı ya da aşağı doğru sürükleyin.

Seansı başlatmak için spor simgesine dokunun.

Egzersiz yaparken A370'iniz ile neler yapabileceğiniz konusunda daha fazla bilgi edinmek için Egzersiz Sırasındaki İşlevler'e bakın.

Bir egzersiz seansını duraklatmak için düğmeye basın. Duraklatıldı mesajı görüntülenir ve A370 duraklama moduna girer. Egzersiz seansınıza devam etmek için yeşil ok simgesine dokunun.

Bir egzersiz seansını durdurmak için, egzersiz kaydedilirken ya da duraklatma modundayken seans özeti gelene dek düğmeyi basılı tutun. Veya kaydı sonlandırmak için ekrandaki kırmızı durdurma simgesine dokunup üç saniye basılı tutun.

BİR EGZERSİZ SEANSININ BİR HEDEF İLE BAŞLATILMASI

Flow web hizmetinde egzersizinizi planlayabilir, ayrıntılı egzersiz hedefleri oluşturabilir ve bunları FlowSync yazılımı ya da Flow uygulaması üzerinden A370'inizle eşitleyebilirsiniz. A370'iniz, hedefinize ulaşmanız için egzersiz sırasında sizi yönlendirir.

Bir hedef ile bir egzersiz seansı başlatmak için:

  1. My day (Günüm) öğesine gidin.
  2. Dokunarak listeden hedefi seçin.
  3. Kullanmak istediğiniz sporu simgesine dokunarak seçin.
  4. Egzersiz ekranı geldikten sonra egzersize başlayabilirsiniz.