Polar Spor Profilleri

A370'inizde varsayılan olarak yedi spor profili bulunmaktadır. Flow web hizmetinde yeni spor profilleri ekleyebilir ve bunları A370'inizle eşitleyerek tüm favori sporlarınız için bir liste oluşturabilirsiniz. Ayrıca her bir spor profili için bazı özel ayarlar tanımlayabilirsiniz. Örneğin, yoga spor profilinde titreşimli geribildirimi kapalı olarak ayarlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Flow Web Hizmetindeki Spor Profilleri bölümüne bakınız.

Spor profillerini kullanarak egzersizlerinizi takip edebilir ve farklı sporlardaki ilerleme durumunuzu görebilirsiniz. Bunu Flow web hizmeti'nde yapabilirsiniz.

Lütfen unutmayın: Bazı iç mekan sporlarında, grup sporlarında ve takım sporlarında HR diğer cihazlara görünür ayarı varsayılan olarak etkinleştirilmiştir. Bu, spor salonu ekipmanları gibi Bluetooth Smart kablosuz teknolojisi kullanan cihazların kalp atış hızınızı tespit edebileceği anlamına gelir. Polar Spor profilleri listesinden Bluetooth yayını varsayılan olarak etkinleştirilmiş spor profillerini kontrol edebilirsiniz. Spor profili ayarlarından Bluetooth yayınını etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.