Polar Sleep PlusTM

A370'i gece takarsanız uykunuzu takip eder. Cihaz, uykuya daldığınız ve uyandığınız zamanı tespit ederek Polar Flow uygulamasında ve web hizmetinde daha ayrıntılı analiz için veri toplar. A370, uyku aralığınız boyunca tüm bölünmeleri takip etmek için geceleri elinizin hareketini takip eder. Böylece aslında ne kadar süre uyuduğunuzu size bildirir.

A370'inizdeki uyku verileri

Günüm uyku kartından uyku verilerinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için dokunun.
  • Uyku süresi, uyuduğunuz ve uyandığınız zaman arasında geçen toplam süreyi belirtir.
  • Gerçek uyku, uyuduğunuz ve uyandığınız zaman arasında uykuda geçirdiğiniz süreyi belirtir. Bu değer, uyku süresinden bölünme sürelerinin çıkarılmasıyla elde edilir. Yalnızca uykuda geçirdiğiniz zaman gerçek uyku sürenize eklenir.
  • Uyku sürekliliği, uykunuzun ne kadar kesintisiz olduğunu değerlendirir.
  • Uykuya daldığınız ve uyandığınız zaman gösterilir.
  • Geri bildirim; uyku verilerinize, tercih ettiğiniz uyku süresine ve uyku değerlendirmenize göre sağlanır.
  • Uyku değerlendirmeniz gülen yüz simgeleriyle gösterilir.

Flow uygulaması ve web hizmetindeki uyku verileri

A370'iniz eşitlendikten sonra, uyku verileriniz Flow uygulamasında ve web hizmetinde gösterilir. Flow uygulaması ve web hizmeti uyku verilerinizi gecelik ve haftalık görünümlerde gösterir. Flow web hizmetinde Günlük bölümündeki Uyku sekmesinde uyku verileriniz görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uyku verilerinizi İlerleme durumu sekmesindeki Etkinlik raporları bölümüne ekleyebilirsiniz.

Polar Flow uygulamasında ve web hizmetinde her gece ne kadar uyumayı hedeflediğinizi belirleyerek Tercih ettiğiniz uyku süresi'ni ayarlayabilirsiniz. Ayrıca uykunuzu değerlendirebilirsiniz. Uyku verileriniz, tercih ettiğiniz uyku süresi ve uyku değerlendirmenize göre nasıl uyuduğunuza dair geri bildirim alırsınız.

Günlük hayatınızdaki değişikliklerden etkilenip etkilenmediğini öğrenmek için uyku düzeninizi takip edip dinlenme, günlük etkinlik ve egzersiz arasındaki doğru dengeyi bulun.