Buradasınız: Başlarken > A370'inizin kurulumu

A370'inizin kurulumu

Yeni A370'inizi aldığınızda mağaza modundadır. Kurulum işlemi için bir bilgisayara veya şarj etmek için bir USB şarj cihazına bağladığınızda etkinleşir. A370'inizi kullanmaya başlamadan önce pilini şarj etmenizi öneririz. Pil tamamen boşalmışsa şarj işlemi birkaç dakika sonra başlar. Pilin şarj edilmesi, pil çalışma süreleri ve düşük pil seviyesi bildirimleri ile ilgili daha fazla bilgi için Batteries (Piller) bölümüne bakınız.

Kurulum için seçeneklerden birini seçin: bilgisayar ya da uyumlu bir mobil cihaz

A370 kurulumunu, bir bilgisayar ve bir USB kablosu aracılığıyla ya da uyumlu bir mobil cihaz ile kablosuz olarak yapabilirsiniz. Her iki yöntem için de bir internet bağlantısı gerekir.

 • USB bağlantı noktası olan bir bilgisayara erişiminiz yoksa mobil cihazla kurulum yöntemi daha kolaydır ancak daha fazla zaman alabilir.
 • Kablo aracılığıyla kurulum daha hızlıdır. Üstelik, bu sırada A370'inizi şarj da edebilirsiniz. Ancak bunun için bilgisayarınızın ve USB kablonuzun olması gerekir.

Seçenek A: bilgisayarınız ile kurulum

 1. A370'inizin kurulumunu yapmak ve gerekiyorsa cihaz yazılımını güncellemek için flow.polar.com/start adresine giderek FlowSync yazılımını yükleyin.
 2. Ürünle birlikte verilen USB kablosunu (B) mikro USB bağlantı noktasına takmak için, USB bağlantı noktası kapağının üst bölümünü (A) bilekliğin içine doğru itin.
  USB bağlantı noktası ıslakken cihazı şarj etmeyin. A370'in USB bağlantı noktası ıslaksa kabloyu bağlamadan önce kurumasını bekleyin.

 3. Kurulum ve pili şarj etmek için kablonun diğer ucunu bilgisayarınızın USB bağlantı noktasına takın (C).

 1. Polar Flow web hizmetinde kaydolabilmeniz ve A370'inizi ayarlayabilmeniz için size rehberlik edeceğiz.

  En doğru ve kişisel etkinlik ve egzersiz verilerini almak için web hizmetinde oturum açtığınızda ayarları en doğru şekilde yapmanız önemlidir. Kaydolurken dil seçebilir ve A370'iniz için en son cihaz yazılımını edinebilirsiniz.

USB kapağını kapattığınızda, cihazın yüzeyi ile aynı hizada olduğunu kontrol edin.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra egzersiz yapmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Seçenek B: Mobil cihaz ya da tablet kullanarak Polar Flow uygulaması ile kurulum

Polar A370, Polar Flow mobil uygulamasına Bluetooth Smart aracılığıyla kablosuz olarak bağlanır. Bu nedenle mobil cihazınızda bu özelliği açmayı unutmayın.

 1. Mobil kurulum sırasında A370'in şarjının yeterli olduğundan emin olmak için USB kablosunu bir USB bağlantı noktasına ya da bir USB güç adaptörüne bağlayın. Adaptörün üzerinde "output 5Vdc" (çıkış 5 Vdc) yazdığından ve en az 500 mA akım sağladığından emin olun. Ekranda Bluetooth ve USB simgeleri ile birlikte animasyonlu bir daire görüntülenir.

  USB bağlantı noktası ıslakken cihazı şarj etmeyin. A370'in USB bağlantı noktası ıslaksa kabloyu bağlamadan önce kurumasını bekleyin.

 2. Mobil cihazınızda App StoreSM veya Google playTM'e gidin ve Polar Flow uygulamasını aratıp indirin.
  Mobil cihaz uyumluluk bilgilerini support.polar.com adresinde bulabilirsiniz.

 3. Flow uygulamasını açtığınızda yeni A370'inizi tanır ve eşleştirmeyi başlatmak isteyip istemediğinizi sorar. Eşleştirme isteğini kabul edin ve A370'inizdeki Bluetooth eşleştirme kodunu Flow uygulamasına girin.
  Bağlantının yapılabilmesi için A370'in açık olduğundan emin olun.

 4. Ardından bir hesap oluşturun ya da zaten bir Polar hesabınız varsa oturum açın. Uygulamada oturum açabilmeniz ve kurulum yapabilmeniz için size rehberlik edeceğiz. Tüm ayarları yaptıktan sonra "Save and sync" (Kaydet ve eşitle) seçeneğine dokunun. Kişisel ayarlarınız bilekliğe aktarılacaktır.
  En doğru ve kişisel etkinlik ve egzersiz verilerini almak için ayarları doğru olarak yapmanız son derece önemlidir.

  Kablosuz kurulum sırasında A370 en son cihaz yazılımı güncellemesini alabilir. Bağlantınıza bağlı olarak, kablosuz cihaz yazılımı güncellemesinin tamamlanması 20 dakikayı bulabilir. Kurulumdaki seçiminize göre A370'inize dil paketi yüklenecektir. Bu işlem de biraz zaman alabilir.
 5. Eşitleme işlemi tamamlandığında A370 ekranı saat görünümünde açılacaktır.

Egzersize başlayabilirsiniz, iyi eğlenceler!