Buradasınız: POLAR FLOW > A370 Kullanım kılavuzu | POLAR FLOW WEB HİZMETİ

POLAR FLOW WEB HİZMETİ

Polar Flow web hizmeti etkinlik hedefinizi ve etkinliğinizin ayrıntılarını gösterir ve ayrıca günlük alışkanlıklarınızın ve tercihlerinizin sağlığınızı nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olur. Flow web hizmeti, egzersizinizin her ayrıntısını planlamanızı ve analiz etmenizi ve ayrıca performansınız ve ilerleme durumunuz hakkında uzun vadeli ve daha fazla bilgi edinmenizi sağlar. A370'i, spor profilleri ekleyerek ve tercihleri özelleştirerek egzersiz gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak şekilde ayarlayıp kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca egzersizinizin öne çıkan sonuçlarını Flow topluluğundaki arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Flow web hizmetini kullanmaya başlamak için flow.polar.com/start adresinden A370'inizin kurulumunu yapın. Bu adreste, A370'iniz ve web hizmeti arasında veri eşitlemek amacıyla FlowSync yazılımını indirip yüklemek ve web hizmeti için bir kullanıcı hesabı oluşturmak üzere yönlendirilirsiniz. Ayrıca anında analizler ve web hizmetine veri senkronizasyonu için Flow uygulamasını mobil cihazınıza indirin.

FEED (Geri Bildirim)

Haber akışı bölümünde son zamanlarda siz ve arkadaşlarınızın neler yaptığını görebilirsiniz. En son egzersiz seanslarını ve etkinlik özetlerini görebilir, en iyi değerlerinizi ve derecelerinizi paylaşabilir, yorum yapabilir ve arkadaşlarınızın etkinliklerini beğenebilirsiniz.

Keşfet

Keşfet bölümünde haritada gezinebilir ve diğer kullanıcıların paylaştıkları rota bilgilerini içeren egzersiz seanslarını görebilirsiniz. Diğer kullanıcıların rotalarını keşfederek en önemli sonuçların nerelerde alındığını görebilirsiniz.

DIARY (Günlük)

Diary (Günlük) bölümünde günlük etkinliğinizi, planlı egzersiz seanslarınızı (egzersiz hedefleri) görebilir ve daha önceki egzersiz sonuçlarınızı ve kondisyon testi sonuçlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

PROGRESS (İlerleme Durumu)

Progress'te (İlerleme durumu), gelişiminizi raporlarla takip edebilirsiniz. Raporlar, uzun vadede egzersizlerinizdeki ilerlemenizi takip etmenin kullanışlı bir yoludur. Haftalık, aylık ve yıllık raporlarda gösterilecek sporu seçebilirsiniz. Özel süre ile hem süreyi hem de sporu seçebilirsiniz. Aşağı açılır listelerden rapor için süreyi ve sporu seçebilir ve çark simgesine basarak rapor grafiğinde görmek istediğiniz verileri seçebilirsiniz.

Flow web hizmetinin kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için, support.polar.com/en/support/flow adresine gidin.

Topluluk

Flow Grupları, Kulüpler ve Etkinlikler bölümünde, sizinle aynı etkinliğe hazırlanan veya aynı sağlık kulübü dahilinde egzersiz yapan sporcuları bulabilirsiniz. Birlikte egzersiz yapmak istediğiniz insanlarla kendi grubunuzu da oluşturabilirsiniz. Egzersizlerinizi ve ipuçlarınızı paylaşarak ve başka üyelerin egzersiz sonuçlarını yorumlayarak Polar Topluluğu'nun bir parçası olabilirsiniz. Flow Clubs'da ders çizelgelerini görüntüleyebilir ve derslere kaydolabilirsiniz. Siz de katılın ve sosyal egzersiz topluluğunuzdan motivasyon alın!

Programlar

Polar Koşu Programı, kişisel özellikleriniz ve egzersiz geçmişiniz hesaba katılarak ve Polar kalp atış hızı bölgeleri temel alınarak hedefiniz için uygun hale getirilmiştir. Bu akıllı bir programdır ve yol boyunca gelişiminizi temel alarak size uyum sağlar. Polar Koşu Program'ları 5k, 10k, yarı maraton ve maraton etkinlikleri için kullanılabilir ve programa bağlı olarak haftalık iki ila beş koşma egzersizinden oluşur. Kullanımı çok kolaydır!

Flow web hizmetinin kullanımı ile ilgili destek ve daha fazla bilgi için support.polar.com/en/support/flow adresine gidin.