Buradasınız: POLAR FLOW > POLAR FLOW UYGULAMASI

POLAR FLOW UYGULAMASI

Polar Flow uygulaması, etkinlik ve egzersiz verilerinizi çevrimdışı olarak istediğiniz zaman görsel olarak incelemenize olanak sağlar.

7/24 etkinliğinizin ayrıntılarını öğrenin. Günlük hedefinizde nelerin eksik olduğunu ve buna nasıl ulaşabileceğinizi bulun. Attığınız adımları, katettiğiniz mesafeyi, yaktığınız kalori miktarını ve uyku sürenizi görün.

Flow uygulaması, egzersiz hedeflerinize kolayca erişmenize ve kondisyon testi sonuçlarınızı görüntülemenize olanak sağlar. Anında egzersizinizin özetini görün ve performansınızın her ayrıntısını analiz edin. Egzersiz günlüğünde egzersizinizin haftalık özetlerini görün. Ayrıca egzersizinizin öne çıkan sonuçlarını Flow topluluğundaki arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra yeni A370'inizin kurulumunu kablosuz olarak yapabilirsiniz. Bunun için A370'in kurulumu bölümüne bakın.

Flow uygulamasını kullanmaya başlamak için App Store veya Google Play'den mobil cihazınıza indirin. Polar Flow uygulamasıyla ilgili destek ve daha fazla bilgi için support.polar.com/en/support/Flow_app adresine gidin. Yeni bir mobil cihazı (akıllı telefon, tablet) kullanmaya başlamadan önce A370'inizle eşleştirmeniz gerekir.

A370 ile Mobil Cihazın Eşleştirilmesi

Bir mobil cihazı eşleştirmeden önce

  • App Store'dan veya Google Play'den Flow uygulamasını indirin.
  • mobil cihazınızda Bluetooth işlevinin açık ve uçak modunun/uçuş modunun kapalı olduğundan emin olun.

Eşleştirme işlemini Flow uygulamasında yapmanız gerekir, mobil cihazınızın Bluetooth ayarlarında değil.

Bir mobil cihazı eşleştirmek için:

  1. Mobil cihazınızda Flow uygulamasını açın ve A370'inizin kurulumunu yaparken oluşturduğunuz Polar hesabınızla oturum açın.
  2. Mobil cihazınızda Ürün bağlantısı görünümünün görüntülenmesini bekleyin (A370 bekleniyor mesajı gösterilir).
  3. A370'in düğmesini basılı tutun.
  4. Eşleştirme: A370 ile cihaza dokunun mesajı gösterilir. A370'iniz ile mobil cihaza dokunun.
  5. Pairing (Eşleştiriliyor) bildirimi görüntülenir.
  6. A370'inizde Diğer cihazda onaylayın xxxxx mesajı görüntülenir. A370'inizde gösterilen PIN kodunu mobil cihazınıza girin. Eşleştirme işlemi başlar.
  7. İşlem tamamlandığında Pairing completed (Eşleştirme tamamlandı) bildirimi görüntülenir.

Flow uygulamasında egzersiz verilerinizi görüntülemek için seanstan sonra A370'inizle eşitleme işlemi yapmanız gerekir. A370'inizi Flow uygulamasıyla eşitlediğinizde egzersiz ve etkinlik verileriniz de internet bağlantısı üzerinden Flow web hizmetiyle otomatik olarak eşitlenir. Flow uygulaması, A370'inizdeki egzersiz verilerini web hizmetiyle eşitlemenin en kolay yoludur. Eşitlemeyle ilgili daha fazla bilgi için Eşitleme bölümüne bakın.