Buradasınız: Başlarken > MENÜ YAPISI

Menü yapısı

Bileğinizi çevirerek veya yan taraftaki düğmeye basarak ekranı açabilirsiniz.

Parmağınızı dokunmatik ekranda yukarı ya da aşağı sürükleyerek menüde gezinebilirsiniz. Simgelere dokunarak çeşitli öğeleri seçebilir ve yandaki düğmeye basarak geri dönebilirsiniz.

Etkinlik

Günlük etkinlik hedefinizi bazı saat kadranlarında ve My day (Günüm) menüsündeki etkinlik çubuğunda görebilirsiniz. Örneğin, hedefinize doğru ilerleme durumunuzu saatin sayıları bir renkle doldukça anlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için 7/24 Etkinlik Takibi bölümüne bakınız.

Günüm

Burada günlük etkinlik hedefinizin ilerleme durumuna dair ayrıntıları, adım sayınızı, kalori miktarı verilerinizi ve gün boyunca gerçekleştirdiğiniz egzersiz seanslarını ya da Flow web hizmetinde planlayıp oluşturduğunuz egzersiz seanslarını görebilirsiniz. A370'i geceleri takarsanız uyandığınızda bir önceki geceye ait uyku bilgilerinizi görürsünüz. Ayrıca kesintisiz HR özelliği açıksa önceki geceden kayıtlı en düşük kalp atış hızınızı ve gün boyunca o ana dek en düşük ve en yüksek kalp atış hızınızı görüntülersiniz.

Gününüzdeki her bir etkinliğe dokunarak daha ayrıntılı bilgi edinin. Günlük etkinlik hedefinize erişmek için yapmanız gerekenleri görmek için etkinlik verilerine dokunun.

TRAINING (Egzersiz)

Egzersiz seanslarına buradan başlanmaktadır. Spor seçimi menüsüne erişmek için simgeye dokunun. A370'te favori sporlarınıza daha kolay erişebilmek için Flow web hizmetinde seçimi düzenleyebilirsiniz. Flow'a gidin, adınıza ve Sport profiles'a (Spor profilleri) tıklayın. Web hizmetinde favori sporlarınızı ekleyip çıkarın. Yaptığınız değişiklikleri, cihazınızla eşitlemeyi unutmayın.

Egzersiz yapmaya başlamak için, seçtiğiniz spor simgesinin yanında kalp atış hızınızın belirmesini bekleyin. Spor simgesine dokunarak egzersiz seansınızı başlatabilirsiniz.

Açık havadaki egzersiz seansınızda konum bilgilerinden yararlanmak istiyorsanız egzersiz seansı sırasında telefonunuzu yanınıza almalısınız. Seansa başlamadan önce GPS simgesinin sabit hale gelmesini bekleyin. Daha fazla bilgi için buraya bakın.

Favoriler

Favorites'de (Favoriler) Flow web hizmetinde favori olarak kaydettiğiniz egzersiz seanslarını bulacaksınız. Flow'da herhangi bir favori kaydetmediyseniz bu öğe A370 menüsünde görünmez.

Daha fazla bilgi için Favoriler'e bakın.

Kalp atış hızım

Mevcut kalp atış hızınızı buradan kolayca kontrol edebilirsiniz.

Ayarlar

Ayarlar menüsünden Kesintisiz HR modu'nu, Uçuş modu'nu, Rahatsız etme modunu ve HR sensör modu'nu açıp kapatabilir, cihazı kapatabilir, Bluetooth bağlantılarını sıfırlayabilir ve cihaza özel bilgileri görebilirsiniz.