Buradasınız: Başlarken > GİRİŞ

GİRİŞ

Yeni A370'inizi güle güle kullanın! Polar A370; bilekten kesintisiz kalp atış hızı ölçümü, gelişmiş Polar Sleep Plus uyku analizi ve Polar'ın güvenilir egzersiz özelliklerini sunan, şık ve sportif bir kondisyon takipçisidir. A370 veya Polar Flow uygulamasıyla günlük etkinlik durumunu özetinize anında ulaşın. Polar Flow web hizmeti ve Flow uygulaması sayesinde A370 seçimlerinizin ve alışkanlıklarınızın sağlığınızı nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olur.

Bu kullanım kılavuzu, yeni A370'inizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Eğitim videoları ve bu kullanım kılavuzunun en yeni sürümü için support.polar.com/support/A370 adresini ziyaret edin.

  1. Dokunmatik ekran
  2. Düğme
  • Ekranı açmak için: düğmeye basın ya da egzersiz takipçisini takarken bileğinizi çevirin.
  • Kadranı değiştirmek için: saat görünümündeyken parmağınızı ekranda basılı tutarak yukarı veya aşağı sürükleyin. Ardından dokunarak seçeneklerden birini seçin.

Polar A370

Polar A370, bilekten 7/24 kalp atış hızı takibiyle etkinlik durumunuzdan haberdar olmanızı sağlayan, şık ve sportif bir kondisyon takipçisidir. Günlük adım sayınızı, katettiğiniz mesafeyi, harcadığınız kalori miktarını takip eder. Ayrıca telefonunuzdan akıllı bildirimlerle olan bitenden haberdar kalmanızı sağlar. Gelişmiş Polar Sleep Plus uyku analizi, uyku düzeninizi takip eder ve uykunuzla ilgili geri bildirim sağlar. Polar A370; kalp atış hızı bölgeleri ve Polar Running Program gibi Polar'ın güvenilir egzersiz özellikleriyle daha akıllıca egzersiz yapmanıza yardımcı olur. Ayrıca açık hava egzersizleriniz sırasında hızını ve katettiğiniz mesafeyi takip etmek için telefonunuzun GPS özelliğini kullanır. Hatta Polar A370'inizi kalp atış hızı sensörü olarak kullanabilir, kalp atış hızınızı kondisyon uygulamalarına veya uyumlu Bluetooth cihazlarına (ör. Polar M460 gibi Polar egzersiz cihazları) aktarabilirsiniz. Yedek kordonları ayrı olarak satın alabilirsiniz.

USB kablosu

Ürünle birlikte standart bir USB kablosu da verilir. Bunu, pili şarj etmek ve FlowSync yazılımı aracılığıyla A370'nizle Flow web hizmeti arasında verileri eşitlemek için kullanabilirsiniz.

POLAR FLOW UYGULAMASI

Ayrıca A370'inizi Flow uygulamasıyla birlikte kullanmaya başlayabilir ve kablosuz olarak da güncelleyebilirsiniz. Etkinlik ve egzersiz verilerinizi anında öğrenin. Flow uygulaması etkinlik ve egzersiz verilerinizi kablosuz olarak Polar Flow web hizmetine senkronize eder. Uygulamayı App StoreSM veya Google playTM'den edinebilirsiniz.

Polar FlowSync Yazılımı

Polar FlowSync, A370'iniz ile bilgisayarınızdaki Flow web hizmeti arasında verilerinizi eşitler. A370'inizi kullanmaya başlamak için flow.polar.com/start adresine giderek FlowSync yazılımını indirip yükleyin.

POLAR FLOW WEB HİZMETİ

Egzersizinizi planlayın, başarılarınızı takip edin, yol gösterici bilgiler alın, etkinlik ve egzersiz sonuçlarınızın ayrıntılı analizlerini inceleyin. Tüm arkadaşlarınızın kazanımlarınızı öğrenmesini sağlayın. Bunların tümünü flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz.