Buradasınız: Egzersiz > Egzersiz Yaparken

EGZERSİZ YAPARKEN

EGZERSİZ GÖRÜNÜMLERİ

Bileğinizi hareket ettirerek ekranı açabilir ve parmağınızı ekranda yukarı veya aşağı doğru sürükleyerek egzersiz görünümlerini dolaşabilirsiniz. Pil tasarrufu için ekran otomatik olarak kapanır. Egzersiz modundayken bir lamba simgesi görene dek parmağınızı dokunmatik ekrana basılı tutarak ekranı kapanmayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bo özelliği devredışı bırakmak için bir sönük lamba simgesi görene dek parmağınızı dokunmatik ekrana basılı tutun.

Kullanılabilir egzersiz görünümlerini aşağıda görebilirsiniz.

KALP ATIŞ HIZI İLE EGZERSİZ

Geçerli kalp atış hızı bölgesinin rengindeki geçerli kalp atış hızınız.

Egzersiz seansınızın süresi.

Günün saati.

Egzersiz yaparken yaktığınız kalori miktarı.

Seans sırasındaki geçerli hız ya da tempo. Burada görmek istediğiniz öğeyi tanımlamak için Flow'da spor profillerini değiştirin.

Seansta katedilen mesafe.

Egzersiz menüsündeyken bir spor simgesine dokunup basılı tutarak sonraki seansınız için kalp atış hızı sensörünüzü devre dışı bırakabilirsiniz.

BİR SÜREYE VEYA KALORİYE DAYALI EGZERSİZ HEDEFİ İLE EGZERSİZ

Flow web hizmetinde süreye ya da kalori miktarına dayalı bir egzersiz hedefi oluşturup A370'inizle eşitlediyseniz aşağıdakileri görebilirsiniz:

YA DA

Kalori miktarına dayalı bir egzersiz hedefi oluşturduysanız, hedefinize erişmek için yakmanız gereken kalori miktarını ve geçerli kalp atış hızınızı görebilirsiniz.

Süreye dayalı bir egzersiz hedefi oluşturduysanız, hedefinize erişmek için daha ne kadar süre egzersiz yapmanız gerektiğini ve geçerli kalp atış hızınızı görebilirsiniz.

Kalp atış hızı sayısının rengi hangi kalp atış hızı bölgesinde olduğunuzu belirtir.

Egzersiz seansınızın süresi.

Günün saati.

Egzersiz yaparken yaktığınız kalori miktarı.

Seansınızın dikey çubuklar şeklindeki kalp atış hızı bölgeleri. Geçerli olan ışıklandırılır.

AŞAMALI EGZERSİZ HEDEFİ İLE EGZERSİZ

Flow web hizmetinde aşamalı bir egzersiz hedefi oluşturduktan sonra her bir aşama için kalp atış hızı zorluk derecesini tanımlayıp hedefi A370'inizle eşitlediyseniz aşağıdakileri görebilirsiniz:

Kalp atış hızınızı, geçerli aşamanın alt ve üst kalp atış hızı sınırlarını ve egzersiz seansının süresini görebilirsiniz. Kalp simgesi kalp atış hızı sınırları arasındaki geçerli kalp atış hızınızı görselleştirir.

Kalp atış hızınızın rengi, bulunduğunuz kalp atış hızı bölgesini belirtir.

Egzersiz seansınızın süresi.

Günün saati.

Egzersiz yaparken yaktığınız kalori miktarı.