Buradasınız: Ayarlar > AYGIT YAZILIMI GÜNCELLEMESİ

AYGIT YAZILIMI GÜNCELLEMESİ

Bilgisayar ile

Cihazınızı güncel tutmak için A370'inizin cihaz yazılımını güncelleyebilirsiniz. Yeni bir cihaz yazılımı sürümü mevcutsa A370'i bilgisayarınıza bağladığınızda FlowSync size haber verir. Cihaz yazılımı güncellemeleri FlowSync yazılımı aracılığı ile indirilir.

Cihaz yazılımı güncellemeleri, A370'inizin işlevlerinde iyileştirmeler yapmak için gerçekleştirilir. Bunlar arasında mevcut özelliklerde iyileştirmeler, tamamen yeni özellikler eklenmesi ya da hata düzeltmeleri sayılabilir.

Cihaz yazılımını güncellemek için:

  1. USB kablosunu kullanarak A370'i bilgisayarınıza bağlayın.
  2. FlowSync verilerinizi eşitlemeye başlar.
  3. Eşitleme işleminden sonra aygıt yazılımını güncellemeniz istenir.
  4. Evet'i seçin. Yeni cihaz yazılımı yüklenir (bu işlem biraz zaman alabilir) ve A370 yeniden başlatılır.

Cihaz yazılımı güncellemesi nedeniyle herhangi bir veri kaybı olmaz: Güncelleme başlamadan önce, A370'teki verileriniz Flow web hizmetiyle eşitlenir.

Mobil cihaz veya tablet ile

A370 egzersiz ve etkinlik verilerinizi eşitlemek için Polar Flow mobil uygulamasını kullanıyorsanız cihaz yazılımını mobil cihaz aracılığıyla da güncelleyebilirsiniz. Uygulama yeni bir güncelleme olup olmadığını size bildirecek ve sizi yönlendirecektir. Güncelleme işleminin kesintiye uğramaması için güncelleme işlemine başlamadan önce A370'i bir güç kaynağına bağlamanızı öneririz.

Bağlantınıza bağlı olarak, kablosuz cihaz yazılımı güncellemesi 20 dakika kadar sürebilir.