Etkinlik Rehberi

Etkinlik Rehberi özelliği gün boyunca ne kadar aktif olduğunuzu gösterir ve günlük fiziksel etkinlik önerilerinize ulaşmak için daha ne kadar egzersiz yapmanız gerektiğini söyler. Etkinlik hedefinize ulaşmada o gün ne kadar yol katettiğinizi A370'inizden, Polar Flow mobil uygulamasından veya Polar Flow web hizmetinden kontrol edebilirsiniz.

Egzersiz seansı bilgilerinizin günlük etkinlik verilerine dahil edilmediğini lütfen unutmayın. Günlük etkinlik hedefinize; adım sayısı, mesafe, etkin süre, kalori miktarı bakımından ne kadar yaklaştığınızı ve genel ilerleme durumunuzu kondisyon takipçinizin Günüm menüsü altında görebilirsiniz. Polar Flow mobil uygulaması ve web hizmetindeki Etkinlik altında ise gün içinde gerçekleştirdiğiniz diğer tüm etkinlikleri ve kaydedilmiş egzersiz seanslarını bulabilirsiniz.

A370 için Etkinlik Rehberi

A370'inizdeki bazı saat kadranları, günlük etkinlik hedefiniz doğrultusundaki ilerleme durumunuzu gösterir.

Günüm menü öğesinin altında, ilgili gün içerisindeki etkinliğinizi daha ayrıntılı şekilde gösteren Etkinlik kartını bulabilirsiniz. Günlük etkinlik hedefinizin ne kadarına ulaştığınızı yüzde olarak buradan görebilirsiniz. Bu bilgi etkinlik çubuğunda da gösterilir.

Günlük hedefinize ulaşmak için örnek olarak neler yapabileceğinizi görmek isterseniz çubuğa dokunun. "Yukarı", düşük zorluk derecesi; "yürüme", orta zorluk derecesi ve "koşu" yüksek zorluk derecesi anlamına gelir. "50 dakika yürüyüş" veya "20 dakika koşu" gibi pratik yol gösterici seçenekler ile hedefinize nasıl ulaşacağınızı belirleyebilirsiniz. Polar Flow web hizmetinde ve Polar Flow uygulamasında düşük, orta ve yüksek zorluk dereceli etkinliklerle ilgili daha fazla örnek bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için 7/24 Etkinlik Takibi bölümüne bakınız.