Nacházíte se tady: Začínáme > Nastavení sporttesteru A370

Nastavení sporttesteru A370

Nový sporttester A370 bude v režimu uskladnění. Probudí se, jakmile ho připojíte k počítači, abyste si ho nastavili, anebo k USB nabíječce, abyste ho nabili. Doporučujeme, abyste předtím, než začnete sporttester A370 používat, nabili baterii. Jestliže je baterie zcela vybitá, může několik minut trvat, než se začne nabíjet. Viz Batteries (Baterie), kde naleznete podrobné informace o tom, jak se baterie nabíjí, jaká je její výdrž a jakým způsobem dostanete upozornění, že baterie je slabá.

Pro nastavení si vyberte jednu z možností: počítač nebo kompatibilní mobilní zařízení

Můžete si vybrat, jakým způsobem si sporttester A370 nastavíte. Buď přes počítač a kabel USB, nebo bezdrátově přes kompatibilní mobilní zařízení. Obě metody vyžadují připojení k internetu.

 • Mobilní nastavení je výhodné, jestliže nemáte přístup k počítači s USB portem, může však trvat déle.
 • Nastavení přes kabelové připojení je rychlejší, a zároveň si při něm můžete sporttester A370 nabít. Budete k tomu ale potřebovat kabel USB a počítač.

Možnost A: nastavení přes počítač

 1. Jděte na adresu flow.polar.com/start a nainstalujte si software FlowSync pro nastavení sporttesteru A370. V případě potřeby proveďte aktualizaci firmwaru.
 2. Zatlačte horní část (A) krytu USB do náramku, abyste získali přístup k mikroportu USB, a zapojte do něj kabel USB (B), který je součástí příslušenství
  Zařízení nenabíjejte, jestliže je port USB port vlhký. Jestliže je port USB sporttesteru A370 navlhlý, nechte ho nejprve vyschnout.

 3. Druhý konec kabelu zapojte do portu USB počítače, pro nastavení sporttesteru a nabití baterie (C).

 1. Potom vás provedeme registrací do webové služby Polar Flow a osobním přizpůsobením sporttesteru A370.

  K tomu, abyste mohli dostávat ta nejpřesnější a nejosobnější data o svojí aktivitě a tréninku je důležité, abyste při registraci do webové služby zadali přesné tělesné údaje. Při registraci si můžete zvolit jazyk a získat pro sporttester A370 poslední firmware.

Při zavírání krytu portu USB zkontrolujte, zda k přístroji těsně doléhá.

Jakmile bude nastavení dokončeno, můžete začít. Užijte si to!

Možnost B: nastavení proveďte na mobilním zařízení nebo tabletu prostřednictvím aplikace Polar Flow

Polar A370 se k mobilní aplikaci Polar Flow připojuje bezdrátově přes Bluetooth Smart, nezapomeňte si je tedy v mobilním zařízení zapnout.

 1. Abyste měli jistotu, že vám ve sporttesteru A370 vydrží pro mobilní nastavení baterie, připojte ho kabelem USB k napájenému portu USB nebo k adaptéru USB. Dbejte na to, aby nabíječka měla označení „výstup 5 V stejn.“ a poskytovala proud minimálně 500 mA. Na displeji se zobrazí animovaný kruh s ikonkami pro Bluetooth a USB.

  Zařízení nenabíjejte, když je port USB vlhký. Jestliže je port USB sporttesteru A370 navlhlý, nechte ho nejprve vyschnout.

 2. Jděte ve svém mobilním zařízení do App StoreSM nebo do Google PlayTM a vyhledejte tam a stáhněte si aplikaci Polar Flow.
  Informace o kompatibilitě s mobilními zařízeními naleznete na adrese support.polar.com.

 3. Jakmile aplikaci Flow otevřete, rozpozná sporttester A370, pokud bude nablízku, a vyzve vás ke spárování. Požadavek na spárování přijměte a zadejte párovací kód Bluetooth ze sporttesteru A370 do aplikace Flow.
  Dbejte na to, aby byl A370 připojen ke zdroji napájení. Jinak by spojení nebylo možné navázat.

 4. Potom si vytvořte účet nebo se přihlašte, pokud již účet u Polaru máte. Provedeme vás přihlášením se k této aplikaci a jejím nastavením. Jakmile provedete nastavení, poklepejte na Save (Uložit) a synchronizovat. Vaše osobní nastavení bude teď převedeno do náramku.
  K tomu, abyste o svojí aktivitě a tréninku mohli dostávat ta nejpřesnější a nejosobnější data je důležité, aby zadané údaje byly přesné.

  Vezměte prosím na vědomí, že sporttester A370 si v průběhu bezdrátového nastavení může aktualizovat firmware, což může trvat až 20 minut, v závislosti na připojení. Sporttester A370 obdrží jazykový balíček dle vašeho výběru při nastavení, a to bude také chvíli trvat.
 5. Po skončení synchronizace se displej sporttesteru A370 otevře v časovém náhledu.

Můžete začít. Užijte si to!