Nacházíte se tady: Polar Flow > A370 Uživatelská příručka | Webová služba Polar Flow

Webová služba Polar Flow

Webová služba Polar Flow vám ukáže cíl denní aktivity i podrobné údaje o vaší aktivitě a pomůže vám porozumět tomu, jaký vliv mají vaše každodenní zvyky a rozhodnutí na vaše fyzické i duševní zdraví. Webová služba Flow vám umožní plánovat si a analyzovat každý detail vašeho tréninku a zjistit si více o svém výkonu a pokroku, jaký děláte v dlouhodobém horizontu. Individuálně si přizpůsobte sporttester A370 tak, aby dokonale splňoval vaše tréninkové potřeby, přidáním sportovních profilů a nastavením na míru. Můžete se také podělit o hvězdné okamžiky svého tréninku s přáteli v komunitě služby Flow.

Abyste mohli webovou službu Flow začít využívat proveďte nastavení A370 na adrese flow.polar.com/start. Zde naleznete pokyny ke stažení a instalaci softwaru FlowSync, který vám umožní synchronizovat data mezi A370 a webovou službou, a k vytvoření uživatelského účtu pro webovou službu. Stáhněte si aplikaci Flow i do svého mobilu, abyste měli přístup k okamžitým analýzám a snadnému zálohování dat do webové služby.

Feed

Ve funkci Feed se můžete podívat, čím jste se v poslední době zabývali, a také sledovat aktivity svých přátel. Podívejte se na své poslední tréninkové jednotky a přehledy aktivit, podělte se o své nejlepší výkony, komentujte a lajkujte aktivity svých přátel.

Explore

Ve funkci Explore si můžete procházet mapu a podívat se na tréninky s informacemi o trase, které sdíleli jiní uživatelé. Můžete si také prohlédnout trasy, které sdíleli jiní uživatelé, a podívat se, kde bylo dosaženo těch největších úspěchů.

Diary (Diář)

V Diary (Diáři) si můžete vyhledat svoji denní aktivitu, prohlédnout si plánované tréninkové jednotky (cíle tréninku) a znovu se podívat na výsledky již absolvovaných tréninků a testů zdatnosti.

Progress (Pokrok)

Funkce Progress vám umožní sledovat váš vývoj prostřednictvím písemných záznamů. Písemné záznamy jsou užitečným pomocníkem při monitorování pokroku za delší období. Zvolené sportovní disciplíny můžete sledovat pomocí týdenních, měsíčních i ročních zpráv. V individuálním nastavení délky sledovaného období si můžete zvolit délku období a sport. V rozbalovacím seznamu si zvolte časové období pro zprávu a sportovní disciplínu a stiskněte ikonku kola pro výběr dat, která chcete zobrazit v grafu zprávy.

Podporu a další informace ohledně používání webové služby Flow najdete na adrese support.polar.com/en/support/flow.

Komunita

V sekcích Skupiny Flow, KlubyZávody můžete najít sportovce, kteří trénují na stejný závod nebo ve stejném klubu jako vy. Nebo můžete založit vlastní skupinu pro lidi, se kterými chcete trénovat. Můžete sdílet cvičení a tréninkové tipy, komentovat tréninkové výsledky ostatních členů a být součástí komunity Polar. V klubech Flow si můžete prohlížet rozvrhy lekcí a přihlašovat se na lekce. Přidejte se a získejte motivaci v tréninkových komunitách na sociálních sítích!

Programy

Běžecký program od Polaru je uzpůsobený vašemu cíli, založený na vašich zónách tepové frekvence a zohledňuje vaše osobní vlastnosti a tréninkovou minulost. Program je chytrý a průběžně se přizpůsobuje podle toho, jak se vyvíjíte. Běžecké programy od Polaru jsou dostupné pro závody na 5 km, 10 km, půlmaraton a maraton a skládají se ze dvou až pěti běžeckých tréninků týdně v závislosti na konkrétním programu. Je to opravdu velmi jednoduché!

Podporu a další informace o tom, jak používat webovou službu Flow, naleznete na adrese support.polar.com/en/support/flow.