Nacházíte se tady: Polar Flow > Aplikace Polar Flow

Aplikace Polar Flow

Díky aplikaci Polar Flow si můžete kdykoliv okamžitě prohlédnout záznamy o vaší aktivitě a tréninku offline.

Získejte podrobný přehled o svojí aktivitě po 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zjistěte si, co vám v cíli denní aktivity uniká, a jak to můžete napravit. Podívejte se, kolik jste udělali kroků, jakou vzdálenost jste urazili, kolik jste spálili kalorií, i na to, jak dlouho jste spali.

Aplikace Flow vám poskytne snadný přístup k vašim tréninkovým cílům i k výsledkům testu zdatnosti. Získejte stručný přehled o svém tréninku a okamžitou analýzu každého detailu svého výkonu. Podívejte se na týdenní přehledy svého tréninku v tréninkovém diáři. Můžete se také podělit o hvězdné okamžiky svého tréninku s přáteli v komunitě služby Flow.

Můžete si přes něj také bezdrátově nastavit svůj nový sporttester A370. Podívejte se jak v Nastavení A370.

Abyste mohli začít aplikaci Flow používat, stáhněte si ji do mobilu z App Store nebo Google Play. Podporu a další informace o používání aplikace Polar Flow naleznete na adrese support.polar.com/en/support/Flow_app. Než budete moci začít používat nové mobilní zařízení (smartphone, tablet), musíte je nejprve spárovat se sporttesterem A370.

Spárování mobilního zařízení se sporttesterem A370

Před spárováním mobilního zařízení

  • si z App Store nebo Google Play stáhněte aplikaci Flow.
  • Zkontrolujte si, zda máte na mobilním zařízení zapnutou Bluetooth a vypnutý letecký režim.

Vezměte prosím na vědomí, že spárování musíte provést v aplikaci Flow, a NIKOLIV v nastavení Bluetooth ve vašem mobilním zařízení.

Spárování mobilního zařízení:

  1. Otevřete si na mobilním zařízení aplikaci Flow a přihlaste se přes účet u Polaru, který jste si vytvořili, když jste prováděli nastavení sporttesteru A370.
  2. Počkejte, až se na mobilním zařízení objeví náhled pro Připojení zařízení (zobrazí se text Čekám na A370).
  3. Stiskněte tlačítko na A370 a podržte je.
  4. Zobrazí se text Spárovat: dotkněte se sporttesterem A370 zařízení. Dotkněte se sporttesterem A370 mobilního zařízení.
  5. Zobrazí se textPairing (Páruji).
  6. Na sporttesteru A370 se zobrazí text Potvrďte na druhém zařízení xxxxx. Na mobilním zařízení zadejte kód PIN pro A370. Párování je zahájeno.
  7. Po dokončení se zobrazí textPairing completed (Spárování dokončeno).

Aby se vám data z tréninku v aplikaci Flow zobrazila, musíte ji po tréninku nejprve synchronizovat s A370. Jakmile provedete synchronizaci A370 s aplikací Flow, vaše aktivita a tréninková data budou prostřednictvím internetového připojení automaticky uloženy do webové služby Flow. Aplikace Flow je ten nejsnazší způsob, jak synchronizovat tréninková data ze sporttesteru A370 s webovou službou. Další informace o synchronizaci naleznete v kapitole Synchronizace.