Nacházíte se tady: Začínáme > Struktura menu

Struktura nabídky

Displej můžete zapnout tak, že otočíte zápěstí nebo stisknete postranní tlačítko.

Vstupte do menu a procházejte jím přejížděním prstem po displeji nahoru a dolů. Jednotlivé položky se vybírají poklepem na jejich ikonky. Zpět se vrátíte stisknutím bočního tlačítka.

Aktivita

Cíl denní aktivity se zobrazuje na některých z displejů hodinek a v liště aktivity v nabídce My day (Můj den). Na jednom z displejů můžete například pozorovat, jak se číslice na hodinkách vybarvují s tím, jak se blížíte k cíli.

Další informace viz 24/7 Activity Tracking(Sledování aktivity 24 hodin denně, 7 dní v týdnu).

Můj den

Zde uvidíte podrobnější informace o cíli denní aktivity, zjistíte, kolik jste udělali kroků, kolik kalorií jste spálili a jaké tréninkové jednotky jste toho dne zatím absolvovali. Můžete se podívat i na tréninkové jednotky, které jste si naplánovali ve webové službě Flow. Pokud si sporttester A370 necháte na ruce přes noc, získáte informace o svém spánku z uplynulé noci. Při zapnuté funkci souvislého sledování tepové frekvence navíc zjistíte nejnižší tepovou frekvenci za uplynulou noc, během dne a dosud nejvyšší dosaženou tepovou frekvenci.

Poklepem na kteroukoliv událost dne si o ní zobrazíte více podrobností. Chcete-li se podívat, kolik vám ještě zbývá ke splnění cíle denní aktivity, poklepejte na data aktivity.

Trénink

Tady budete své tréninkové jednotky zahajovat. Poklepejte na ikonku pro přístup do menu pro výběr sportovní disciplíny. Volbu si můžete změnit ve webové službě Flow, abyste ke svým oblíbeným sportovním disciplínám měli ve sporttesteru A370 lepší přístup. Jděte do aplikace Flow, poklepejte na svoje jméno a na Sport profiles(Sportovní profily). Zde můžete přidávat a odebírat své oblíbené sportovní disciplíny, které se po synchronizaci objeví ve vašem zařízení.

Před zahájením tréninku počkejte, dokud se vedle ikonky sportovní disciplíny nezobrazí hodnota vaší srdeční frekvence. Potom na ikonku sportovní disciplíny poklepejte a trénink může začít.

Chcete-li při venkovním tréninku získat informace o poloze, musíte mít u sebe mobilní telefon. Před zahájením tréninku počkejte, až ikona GPS přestane blikat. Další informace naleznete zde.

Oblíbené

Ve Favorites (Oblíbených) naleznete tréninkové jednotky, které jste si uložili jako oblíbené ve webové službě Flow. Jestliže jste si ve webové službě Flow žádné oblíbené tréninky neuložili, pak se tato položka v nabídce sporttesteru A370 neobjeví.

Další informace viz Oblíbené položky.

Moje tepová frekvence

Zde můžete rychle zjistit hodnotu své tepové frekvence.

Nastavení

V Nastavení můžete zapínat a vypínat Souvislé sledování tepové frekvence, Letecký režim, režim Nevyrušovat a režim snímače TF, vypnout zařízení, resetovat připojení přes Bluetooth a přečíst si informace týkající se vašeho zařízení.