Nacházíte se tady: Začínáme > Úvod

Úvod

Blahopřejeme k zakoupení sporttesteru Polar A370. Polar A370 je elegantní sporttester se souvislým sledováním tepové frekvence na zápěstí, pokročilou analýzou spánku Sleep Plus a spolehlivými tréninkovými funkcemi společnosti Polar. Získejte okamžitý přehled o svojí denní aktivitě přímo ve sporttesteru A370 nebo prostřednictvím aplikace Polar Flow. A370 vám spolu s webovou službou Polar Flow a aplikací Flow pomůže porozumět tomu, jaký vliv na zdraví mají vaše preference a zvyky.

Tato uživatelská příručka vám pomůže s ovládáním vašeho nového sporttesteru A370. Videoinstruktáž a nejnovější verzi této uživatelské příručky naleznete na adrese support.polar.com/en/A370.

  1. Dotyková obrazovka
  2. Tlačítko
  • Aktivace displeje: stiskněte tlačítko nebo pootočte zápěstím, na němž sporttester nosíte.
  • Změna vzhledu displeje: poklepejte na displej v časovém náhledu a přejeďte po něm prstem nahoru nebo dolů. Poklepem si jeden z nich vyberte.

Polar A370

Polar A370 je elegantní sporttester, který 24 hodin denně, 7 dní v týdnu ze zápěstí odečítá vaši tepovou frekvenci. Sleduje, kolik jste za den udělali kroků, jakou vzdálenost jste překonali, kolik kalorií jste spálili a zobrazuje chytrá upozornění z telefonu. Funkce pokročilé analýzy spánku Polar Sleep Plus monitoruje vaše spánkové vzorce a informuje o kvalitě spánku. Sporttester Polar A370 využívá spolehlivé tréninkové funkce společnosti Polar, jako např. zóny tepové frekvence, běžecký program Polaru Running Program či sledování rychlosti a vzdálenosti při venkovních aktivitách s využitím systému GPS připojeného telefonu, a přispívá tak k efektivnějšímu tréninku. Sporttester A370 lze dokonce použít jako snímač tepové frekvence a připojit jej k fitness aplikacím či kompatibilním zařízením Bluetooth, jako jsou tréninková zařízení Polar, např. Polar M460. Další pásky si můžete kupovat samostatně.

Kabel USB

Součástí produktové sady je standardní kabel USB. Můžete ho používat pro nabíjení baterie a synchronizaci dat mezi A370 a webovou službou Flow prostřednictvím softwaru FlowSync.

Aplikace Polar Flow

Sporttester A370 můžete používat také s aplikací Flow a bezdrátově jej aktualizovat. Mějte okamžitě k dispozici data o svojí aktivitě a tréninku. Applikace Flow bezdrátově převede data o vaší aktivitě a tréninku do webové služby Polar Flow. Pořiďte si ji v App StoreSM nebo na Google PlayTM.

Software Polar FlowSync

Polar FlowSync provádí synchronizaci dat mezi sporttesterem A370 a webovou službou Polar Flow ve vašem počítači. Chcete-li A370 začít používat, přejděte na adresu flow.polar.com/start. Zde si můžete stáhnout a nainstalovat software FlowSync.

Webová služba Polar Flow

Plánujte si svůj trénink, sledujte výsledky, získejte vedení a podrobnou analýzu svojí aktivity a dosažených výkonů. Dejte o svých úspěších vědět všem svým přátelům. Toto vše naleznete na adrese flow.polar.com.