Nacházíte se tady: Funkce > Funkce chytrého koučování > Souvislé sledování tepové frekvence

Souvislé sledování tepové frekvence

Funkce souvislého sledování tepové frekvence měří vaši tepovou frekvenci pravidelně po celý den. Umožňuje přesnější měření denní spotřeby kalorií a vaší celkové aktivity, protože měří i fyzickou aktivitu s velmi malými pohyby zápěstí, jako například cyklistika.

Funkce souvislého sledování tepové frekvence je na sporttesteru A370 automaticky zapnuta. Funkci souvislého sledování tepové frekvence můžete na sporttesteru A370 zapínat a vypínat z nabídky Nastavení klepnutím na ikonu . Funkce souvislého sledování TF měří vaši tepovou frekvenci inteligentním, adaptabilním a optimalizovaným způsobem. Přesto se při jejím zapnutí baterie zařízení vybíjí rychleji.

V nabídce Můj den naleznete nejvyšší a nejnižší hodnotu tepové frekvence během aktuálního dne a také nejnižší tepovou frekvenci naměřenou během uplynulé noci. Podrobnější záznamy v delších časových úsecích nabízí aplikace Polar Flow, ať již na webu nebo v mobilní aplikaci.

Souvislé sledování tepové frekvence sporttesterů Polar se spouští jednou za několik minut nebo podle pohybu zápěstí.

Každých několik minut se spouští načasované měření tepové frekvence a pokud je zjištěn zvýšení tep, spustí se souvislé sledování tepové frekvence. Souvislé sledování tepové frekvence se spouští také podle pohybu zápěstí, například pokud alespoň minutu jdete dostatečně rychle.

Jakmile se úroveň aktivity dostatečně sníží, souvislé sledování tepové frekvence se automaticky vypne. Pokud sporttester Polar zjistí, že delší dobu sedíte, spustí se souvislé sledování tepové frekvence, které vyhledává nejnižší TF během aktuálního dne.