Buradasınız: Başlarken > GİRİŞ

GİRİŞ

Yeni A360'ı satın aldığınız için sizi tebrik ederiz! Su geçirmez özellikteki bu egzersiz takipçisi bilekten kalp atış hızı izleme özelliğine, benzersiz Polar akıllı yönlendirme özelliklerine ve akıllı bildirimler ile dokunmatik renkli ekran gibi akıllı saat özelliklerine sahiptir. 7/24 etkinlik ölçümü ile yeni egzersiz yardımcınız hayatınızı daha aktif ve sağlıklı olarak yaşamanızı sağlayacaktır. A360 veya Polar Flow uygulaması ile günlük etkinlik durumunuzu anında öğrenin. Polar Flow web hizmeti ve Flow uygulaması sayesinde A360 seçimlerinizin ve alışkanlıklarınızın sağlığınızı nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olur.

Bu kullanım kılavuzu, yeni A360'ınızı kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Eğitim videoları ve bu kullanım kılavuzunun en yeni sürümü için support.polar.com/en/A360 adresini ziyaret edin.

  1. Dokunmatik ekran
  2. Düğme
  • Ekranı açmak için: düğmeye basın ya da egzersiz takipçisini takarken bileğinizi çevirin.
  • Kadranı değiştirmek için: saat görünümündeyken parmağınızı ekranda basılı tutarak yukarı veya aşağı sürükleyin. Ardından dokunarak seçeneklerden birini seçin.

 

Polar A360

Günlük hayatınızdaki etkinliklerinizi izleyin ve bilekten kalp atış hızı izlemesi ile egzersizinizden en iyi şekilde yararlanın. Sağlığınıza faydalarını görün ve günlük etkinlik hedefinize nasıl erişeceğiniz konusunda ipuçları alın. Etkinlik hedefinizi bileğinizden takip edin ve Flow uygulaması ya da Flow web hizmetinde etkinliğiniz ile ilgili daha fazla bilgiye erişin. Bağlantıda kalmak ve telefonunuzdan bileğinize bildirimler almak istiyorsanız akıllı bildirimleri kullanın. Eski kordonunuzu yeni ve şık başka bir kordonla değiştirin. Yedek kordonları ayrı olarak satın alabilirsiniz.

USB kablosu

Ürünle birlikte standart bir USB kablosu da verilir. Bunu, pili şarj etmek ve FlowSync yazılımı aracılığı ile A360'ınız ile Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu için kullanabilirsiniz.

Polar Flow Uygulaması

Etkinlik ve egzersiz verilerinizi anında öğrenin. Flow uygulaması etkinlik ve egzersiz verilerinizi kablosuz olarak Polar Flow web hizmetine senkronize eder. Uygulamayı App StoreSM veya Google playTM'den edinebilirsiniz. Ayrıca A360'ınızı Flow uygulaması ile birlikte kullanabilir ve kablosuz olarak güncelleyebilirsiniz.

Polar FlowSync Yazılımı

Polar Flowsync yazılımı, A360'ınız ile bilgisayarınızdaki Flow web hizmeti arasında verilerinizi eşitler. A360'ınızı kullanmaya başlamak için flow.polar.com/start adresine giderek FlowSync yazılımını indirin ve yükleyin.

Polar Flow Web Hizmeti

Egzersizinizi planlayın, başarılarınızı takip edin, yol gösterici bilgiler alın, etkinlik ve egzersiz sonuçlarınızın ayrıntılı analizlerini inceleyin. Tüm arkadaşlarınızın kazanımlarınızı öğrenmesini sağlayın. Bunların tümünü flow.polar.com adresinde bulabilirsiniz.