Nacházíte se tady: Důležité informace > TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Technická specifikace

A360

Typ baterie: Dobíjecí baterie Li-pol 100 mAh
Výdrž baterie: Výdrž baterie je až 12 dní se sledováním aktivity 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, při jedné hodině tréninku denně a zapnuté funkci Chytrá upozornění.
Provozní teplota: -10 °C až +50 °C / 14 °F až 122 °F
Doba nabíjení Až dvě hodiny.
Teplota při nabíjení: 0 °C až +40 °C / 32 °F až 104 °F
Materiál sporttesteru: Přístroj: termoplastický polyuretan, akrylonitril butadien styren, skleněné vlákno, polykarbonát, nerezová ocel, sklo

Zápěstní řemínek: silikon, nerezová ocel, polybutylen tereftalát, skleněné vlákno

Přesnost hodinek: Lepší než ± 0.5 vteřiny / den při teplotě 25 °C / 77 °F
Rozsah měření srdeční frekvence: 30-240 tepů/min.
Voděodolnost: 30 m
Kapacita paměti: 60 hodin tréninku se snímačem srdeční frekvence, v závislosti na jazykovém nastavení

Pracuje s bezdrátovou technologií Bluetooth® Smart.

A360 je kompatibilní i s následujícími snímači srdeční frekvence: Polar H6 a H7.

Software Polar FlowSync

K tomu, abyste mohli používat software FlowSync, potřebujete počítač s operačním systémem Microsoft Windows nebo Mac s internetovým připojením a volným USB portem.

FlowSync je kompatibilní s těmito operačními systémy:

Operační systém počítače 32bitový 64bitový
Windows 7 X X
Windows 8 X X
Windows 8.1 X X
Windows 10 X X
OS X 10.9   X
OS X 10.10   X
OS X 10.11   X
macOS 10.12   X
macOS 10.13   X
macOS 10.14   X

Kompatibilita s mobilní aplikací Polar Flow

Zařízení od Polaru fungují s většinou moderních chytrých telefonů. Minimální požadavky:

  • mobilní zařízení se systémem iOS 11 a novější,

  • mobilní zařízení se systémem Android vybavené Bluetooth 4.0 a operačním systémem Android 5 nebo novějším (kompletní specifikace telefonu viz výrobce telefonu).

Různá zařízení se systémem Android se velmi liší, pokud jde o způsob práce s technologiemi, které používáme v našich produktech a službách, jako je Bluetooth Low Energy (BLE) a různé standardy a protokoly. Proto se kompatibilita s telefony od různých výrobců liší a Polar bohužel nemůže zaručit, že je možné používat všechny funkce se všemi zařízeními.

Voděodolnost výrobků od Polaru

Většinu výrobků značky Polar lze nosit i při plavání. Nejedná se však o přístroje vhodné pro potápění. Abyste voděodolnost zachovali, nemačkejte pod vodou žádná tlačítka na přístroji. Při měření tepové frekvence ve vodě s přístrojem a snímačem tepové frekvence od Polaru kompatibilními s GymLink může docházet k rušení z těchto důvodů:

  • Voda v bazénu s vysokým obsahem chloru a mořská voda jsou velmi vodivé. Může dojít ke zkratu elektrod snímače tepové frekvence, a snímač tak nebude moci zaznamenávat signály EKG.
  • Při skoku do vody nebo velké námaze svalů při plaveckých závodech může dojít k posunutí snímače tepové frekvence na místo na těle, odkud signály EKG nelze snímat.
  • Síla signálu EKG je individuální a může se lišit podle složení tkáně jednotlivce. K problémům dochází častěji právě při měření tepové frekvence ve vodě.

Přístroje značky Polar umožňující měření tepové frekvence na zápěstí jsou vhodné pro plavání a koupání. Shromažďují údaje o vaší aktivitě podle pohybů zápěstí také při plavání. Při našich testech jsme však zjistili, že měření tepové frekvence na zápěstí ve vodě nefunguje optimálně, a proto nemůžeme měření tepové frekvence na zápěstí při plavání doporučit.

V hodinářství se voděodolnost zpravidla označuje v metrech, což znamená statický tlak vody v dané hloubce. Společnost Polar používá stejný systém označování. Voděodolnost výrobků od Polaru je testována podle mezinárodních norem ISO 22810 nebo IEC60529. Každý přístroj od Polaru, který je označený jako voděodolný, se před dodáním testuje na tlak vody.

Výrobky značky Polar jsou dle stupně voděodolnosti rozděleny do čtyř různých kategorií. Na zadní části výrobku od Polaru najdete kategorii voděodolnosti. Porovnejte ji s níže uvedenou tabulkou. Upozorňujeme, že uvedené údaje nemusí platit pro výrobky jiných výrobců.

Při jakékoli činnosti pod vodou je dynamický tlak, který vzniká při pohybu pod vodou, větší než statický tlak. To znamená, že pokud se výrobek pod vodou pohybuje, je vystavený většímu tlaku, než kdyby se nehýbal.

Označení na zadní straně výrobku Postříkání vodou,
pot, dešťové kapky apod.
Plavání a koupání Šnorchlování
(bez dýchacího přístroje)
Potápění
(s dýchacím přístrojem)
Charakteristiky voděodolnosti
Voděodolnost IPX7 OK - - - K čištění nepoužívejte tlakový čistič.
Ochrana proti postříkání vodou, dešťovým kapkám atd.
Viz norma: IEC60529.
Voděodolnost IPX8 OK OK - - Minimálně pro koupání a plavání.
Viz norma: IEC60529.
Voděodolný
Voděodolný do 20/30/50 metrů
Vhodný pro plavání
OK OK - - Minimálně pro koupání a plavání.
Viz norma: ISO22810.
Voděodolný do 100 metrů OK OK OK - Pro časté používání ve vodě, ale ne pro potápění.
Viz norma: ISO22810.