Nacházíte se tady: Začínáme > Nastavení sporttesteru A360

Nastavení sporttesteru A360

Nový A360 bude v režimu uskladnění. Probudí se, jakmile ho připojíte k počítači, abyste si ho nastavili, anebo k USB nabíječce, abyste ho nabili. Doporučujeme, abyste předtím, než začnete A360 používat, baterii nabili. Jestliže je baterie zcela vybitá, může několik minut trvat, než se začne nabíjet. Viz Batteries (Baterie), kde naleznete podrobné informace o tom, jak se baterie nabíjí, jaká je její výdrž a jakým způsobem dostanete upozornění, že baterie je slabá.

Pro nastavení si vyberte jednu z možností: počítač nebo kompatibilní mobilní zařízení

Můžete si vybrat, jakým způsobem si sporttester A360 nastavíte. Buďto přes počítač a kabel USB nebo bezdrátově přes kompatibilní mobilní zařízení. Obě metody vyžadují připojení k internetu.

 • Mobilní nastavení je výhodné, jestliže nemáte přístup k počítači s portem USB, může však trvat déle.
 • Nastavení přes kabelové připojení je rychlejší, a zároveň si při něm můžete sporttester A360 nabít. Budete k tomu ale potřebovat kabel USB a počítač.

 

Možnost A: nastavení přes počítač

 1. Jděte na adresu flow.polar.com/start a nainstalujte si software FlowSync pro nastavení sporttesteru A360. V případě potřeby proveďte aktualizaci firmware .
 2. Zatlačte horní část (A) krytu USB do náramku, abyste získali přístup k mikroportu USB, a zapojte do něj kabel USB (B), který je součástí příslušenství
  Zařízení nenabíjejte, jestliže je port USB port vlhký. Jestliže je port USB sporttesteru A360 navlhlý, nechte ho nejprve vyschnout.

 3. Druhý konec kabelu zapojte do portu USB počítače, pro nastavení sporttesteru a nabití baterie (C).

 1. Potom vás provedeme registrací do webové služby Polar Flow a přizpůsobením si A360 na míru.

  K tomu, abyste mohli dostávat ta nejpřesnější a nejosobnější data o svojí aktivitě a tréninku je důležité, abyste při registraci do webové služby zadali přesné tělesné údaje. Při registraci si můžete zvolit jazyk a získat pro svůj sporttester A360 poslední firmware.

Při zavírání krytu portu USB zkontrolujte, zda k přístroji těsně doléhá.

Jakmile bude nastavení dokončeno, můžete začít. Užijte si to!

Možnost B: nastavení proveďte na mobilním zařízení nebo tabletu prostřednictvím aplikace Polar Flow

Polar A360 se k mobilní aplikaci Polar Flow připojuje bezdrátově přes Bluetooth Smart, nezapomeňte si ji tedy v mobilním zařízení zapnout.

 1. Abyste měli jistotu, že vám ve sporttesteru A360 vydrží pro mobilní nastavení baterie, připojte ho kabelem USB k napájenému portu USB nebo k adaptéru USB. Dbejte na to, aby adaptér měl označení „výstup 5Vdc“ a poskytoval proud minimálně 500mA. Na displeji se zobrazí animovaný kruh s ikonkami pro Bluetooth a USB.

  Zařízení nenabíjejte, když je port USB vlhký. Jestliže je port USB sporttesteru A360 navlhlý, nechte ho nejprve vyschnout.

 2. Jděte ve svém mobilním zařízení do App StoreSM nebo do Google PlayTM a vyhledejte tam a stáhněte si aplikaci Polar Flow.
  Informace o kompatibilitě s mobilními zařízeními naleznete na adrese polar.com/support.

 3. Jakmile aplikaci Flow otevřete, tak rozpozná sporttester A360, pokud bude nablízku, a vybídne vás ke spárování. Požadavek na spárování přijměte a zadejte párovací kód Bluetooth ze sporttesteru A360 do aplikace Flow.
  Dbejte na to, aby byl A360 připojen ke zdroji napájení, aby spojení bylo proveditelné.

 4. Potom si vytvořte účet nebo se přihlašte, pokud již účet u Polaru máte. Provedeme vás přihlášením se k této aplikaci a jejím nastavením. Jakmile provedete nastavení, poklepejte na Save (Uložit) a synchronizovat. Vaše osobní nastavení bude teď převedeno do náramku.
  K tomu, abyste o svojí aktivitě a tréninku mohli dostávat ta nejpřesnější a nejosobnější data je důležité, aby zadané údaje byly přesné.

  Vezměte prosím na vědomí, že sporttester A360 si v průběhu bezdrátového nastavení může aktualizovat firmware, což může trvat až 20 minut, v závislosti na připojení. Sporttester A360 obdrží jazykový balíček, dle vašeho výběru při nastavení, a to také bude chvíli trvat.
 5. Po skončení synchronizace se displej sporttesteru A360 otevře v časovém náhledu.

Můžete začít. Užijte si to!