Nacházíte se tady: Polar Flow > A360 Uživatelská příručka | Webová služba Polar Flow

Webová služba Polar Flow

Webová služba Polar Flow vám ukáže cíl denní aktivity i podrobné údaje o vaší aktivitě a pomůže vám porozumět tomu, jaký vliv mají vaše každodenní zvyky a rozhodnutí na vaše fyzické i duševní zdraví. Webová služba Flow vám umožní plánovat si a analyzovat každý detail vašeho tréninku a zjistit si více o svém výkonu a pokroku, jaký děláte v dlouhodobém horizontu. Individuálně si přizpůsobte A360 tak, aby dokonale splňoval vaše tréninkové potřeby, přidáním sportovních profilů a nastavením na míru. Můžete se také podělit o hvězdné okamžiky svého tréninku s přáteli v komunitě služby Flow.

Abyste mohli webovou službu Flow začít využívat proveďte nastavení A360 na adrese flow.polar.com/start. Naleznete se zde instrukce ke stažení a instalaci softwaru FlowSync, který vám umožní synchronizovat data mezi A360 a webovou službou, a k vytvoření uživatelského účtu pro webovou službu. Stáhněte si aplikaci Flow i do svého mobilu, abyste měli přístup k okamžitým analýzám a snadnému zálohování dat do webové služby.

Feed

Ve funkci Feed se můžete podívat, čím jste se v poslední době zabývali, a také sledovat aktivity svých přátel. Podívejte se na své poslední tréninkové jednotky a přehledy aktivit, podělte se o své nejlepší výkony, komentujte a laikujte aktivity svých přátel.

Explore

Ve funkci Explore si můžete procházet mapu a podívat se na tréninkové jednotky, spolu s informacemi o trase, o něž se podělili jiní uživatelé. Můžete si také prohlédnout trasy, o něž se podělili jiní uživatelé, a podívat se, kde bylo dosaženo těch největších úspěchů.

Diary (Diář)

V Diary (Diáři) si můžete vyhledat svoji denní aktivitu, prohlédnout si plánované tréninkové jednotky (cíle tréninku) a znovu se podívat na výsledky již absolvovaných tréninků a testů zdatnosti.

Progress (Pokrok)

Funkce Progress vám umožní sledovat váš vývoj prostřednictvím písemných záznamů. Písemné záznamy jsou užitečným pomocníkem při monitorování pokroku za delší období. Zvolené sportovní disciplíny můžete sledovat pomocí týdenních, měsíčních i ročních zpráv. V individuálním nastavení délky sledovaného období (custom period) si můžete zvolit délku období a sport. V rozbalovacím seznamu si zvolte časové období pro zprávu a sportovní disciplínu a stiskněte ikonku kola pro výběr dat, která chcete zobrazit v grafu zprávy.

Podporu a další informace ohledně používání webové služby Flow najdete na adrese support.polar.com/en/support/flow.