Nacházíte se tady: Polar Flow > Aplikace Polar Flow

Aplikace Polar Flow

Díky aplikaci Polar Flow si můžete kdykoliv okamžitě prohlédnout záznamy o vaší aktivitě a tréninku offline.

Získejte podrobný přehled o svojí aktivitě po 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zjistěte si, co vám v cíli denní aktivity uniká, a jak to můžete napravit. Podívejte se, kolik jste udělali kroků, jakou vzdálenost jste urazili, kolik jste spálili kalorií, i na to, jak dlouho jste spali.

Aplikace Flow vám poskytne snadný přístup k vašim tréninkovým cílům i k výsledkům testu zdatnosti. Získejte stručný přehled o svém tréninku a okamžitou analýzu každého detailu svého výkonu. Podívejte se na týdenní přehledy svého tréninku v tréninkovém diáři. Můžete se také podělit o hvězdné okamžiky svého tréninku s přáteli v komunitě Flow.

Můžete si přes ni také bezdrátově nastavit svůj nový sporttester A360. Podívejte se jak v Setup your A360 (Nastavení A360).

Abyste mohli začít aplikaci Flow používat, stáhněte si ji do mobilu z App Store nebo Google Play. Podporu a další informace o používání aplikace Polar Flow naleznete na adrese support.polar.com/en/support/Flow_app Než budete moci začít používat nové mobilní zařízení (smartphone, tablet), musíte je nejprve spárovat se sporttesterem A360.

Spárování mobilního zařízení s A360

Než přistoupíte ke spárování mobilního zařízení, tak

  • si z App Store nebo Google Play stáhněte aplikaci Flow.
  • Zkontrolujte si, zda máte na mobilním zařízení zapnutou Bluetooth a vypnutý letecký režim.

Vezměte prosím na vědomí, že spárování musíte provést v aplikaci Flow, a NIKOLIV v nastavení Bluetooth ve vašem mobilním zařízení.

Spárování mobilního zařízení:

  1. Otevřete si na mobilním zařízení aplikaci Flow a přihlašte se přes účet u Polaru, který jste si vytvořili, když jste prováděli nastavení A360.
  2. Počkejte, dokud se na vašem mobilním zařízení nezobrazí náhled pro Connect product (Připojení výrobku). Zobrazí se textWaiting for A360) (Čekám na A360).
  3. Stiskněte tlačítko na A360 a podržte je
  4. Zobrazí se textPair: touch device with A360 (Spárovat: dotkněte se A360 zařízení). Dotkněte se sporttesterem A360 mobilního zařízení
  5. Zobrazí se textPairing (Páruji).
  6. Na A360 se zobrazí textConfirm on other dev. xxxxx (Potvrďte na dalším zařízení). Zadejte na mobilním zařízení PIN kód k A360. Párování je zahájeno.
  7. Po dokončení se zobrazí textPairing completed (Spárování dokončeno).

Aby se vám data z tréninku v aplikaci Flow zobrazila, musíte ji po tréninku nejprve synchronizovat s A360. Jakmile provedete synchronizaci A360 s aplikací Flow, vaše aktivita a tréninková data budou prostřednictvím internetového připojení automaticky uloženy do webové služby Flow. Aplikace Flow je ten nejsnadnější způsob, jak synchronizovat tréninková data z A360 s webovou službou. Další informace o synchronizaci naleznete v kapitole Syncing(Synchronizace).