Nacházíte se tady: Začínáme > Struktura menu

Struktura menu

Displej můžete aktivovat jednoduchým pohybem zápěstí, anebo stisknutím bočního tlačítka.

Vstupte do menu a procházejte jím přejížděním prstem po displeji nahoru a dolů. Jednotlivé položky se vybírají poklepem na jejich ikonky. Zpět se vrátíte stisknutím bočního tlačítka.

Aktivita

Cíl denní aktivity se zobrazuje na některých z displejů hodinek a v liště aktivity v nabídce My day (Můj den). Na jednom z displejů můžete například pozorovat, jak se číslice na hodinkách vybarvují s tím, jak se blížíte k cíli.

Další informace viz 24/7 Activity Tracking(Sledování aktivity 24 hodin denně, 7 dní v týdnu).

Můj den

Zde můžete vidět podrobnější informace o cíli denní aktivity, zjistit si, kolik jste udělali kroků, jakou vzdálenost jste překonali, kolik kalorií jste spálili, a jaké tréninkové jednotky jste toho dne zatím absolvovali. Můžete se podívat i na tréninkové jednotky, které jste si naplánovali ve webové službě Flow.

Poklepem na kteroukoliv událost dne si o ní zobrazíte více podrobností. Chcete-li se podívat, kolik vám ještě zbývá ke splnění cíle denní aktivity, poklepejte na data aktivity.

Trénink

Tady budete své tréninkové jednotky zahajovat. Poklepejte na ikonku pro přístup do menu pro výběr sportovní disciplíny. Volbu si můžete změnit ve webové službě Flow, abyste ke svým oblíbeným sportovním disciplínám měli ve sporttesteru A360 lepší přístup. Jděte do aplikace Flow, poklepejte na svoje jméno a na Sport profiles(Sportovní profily). Tady si můžete přidávat a odebírat svoje oblíbené sportovní disciplíny.

Před zahájením tréninku počkejte, dokud se vedle ikonky sportovní disciplíny nezobrazí hodnota vaší srdeční frekvence. Potom na ikonku sportovní disciplíny poklepejte a trénink může začít.

Moje srdeční frekvence

Tady si můžete rychle zjistit hodnotu svojí srdeční frekvence, aniž byste museli začít trénovat. Stačí si připnout náramek, poklepat na ikonku, a hodnota vaší srdeční frekvence se po chvíli zobrazí. Pro výstup stiskněte boční tlačítko.

Oblíbené

Ve Favorites (Oblíbených) naleznete tréninkové jednotky, které jste si uložili jako oblíbené ve webové službě Flow. Jestliže jste si ve webové službě Flow žádné oblíbené tréninkové jednotky neuložili, pak se tato položka v nabídce sporttesteru A360 neobjeví.

Další informace viz Favorites(Oblíbené).