Nacházíte se tady: Začínáme > Úvod

Úvod

Blahopřejeme Vám k vašemu novému A360! Tento vodotěsný sporttester je vybaven zápěstním monitorem srdeční frekvence, jedinečnými funkcemi chytrého koučování, a rovněž funkcemi a prvky chytrých hodinek, jako jsou např. chytrá upozornění a barevná dotyková obrazovka. Váš nový společník bude měřit vaši aktivitu 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, a povede vás k aktivnějšímu a zdravějšímu životnímu stylu. Získejte okamžitý přehled o svojí denní aktivitě v A360 nebo prostřednictvím aplikace Polar Flow. A360 vám spolu s webovou službou Polar Flow a aplikací Flow pomůže porozumět tomu, jaký vliv mají na vaše zdraví vaše preference a zvyky.

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít s novým A360 pracovat. Videoinstruktáž a nejnovější verzi této uživatelské příručky naleznete na adrese support.polar.com/en/A360.

  1. Dotyková obrazovka
  2. Tlačítko
  • Aktivace displeje: stiskněte tlačítko nebo pootočte zápěstím, na němž sporttester nosíte.
  • Změna vzhledu displeje: poklepejte na displej v časovém náhledu a přejeďte po něm prstem nahoru nebo dolů. Poklepem si jeden z nich vyberte.

 

Polar A360

Sledujte své každodenní aktivity a užívejte si trénink se zápěstním snímačem srdeční frekvence. Pozorujte, jak prospívají vašemu zdraví a získejte tipy, jak splnit svůj cíl denní aktivity. Sledujte cíl denní aktivity na svém zápěstí a vyhledejte si o svojí aktivitě další informace v aplikaci Flow nebo ve webové službě Flow. Chcete-li zůstat na příjmu a přijímat upozornění z telefonu přímo na svoje zápěstí, pak používejte funkci chytrých upozornění. Vyměňte si zápěstní řemínek, tak aby vhodně doplňoval jakékoliv oblečení. Další zápěstní řemínky si můžete kupovat samostatně.

Kabel USB

Součástí produktové sady je standardní kabel USB. Můžete ho používat pro nabíjení baterie a synchronizaci dat mezi A360 a webovou službou Flow prostřednictvím softwaru FlowSync.

Aplikace Polar Flow

Mějte okamžitě k dispozici data o svojí aktivitě a tréninku. Applikace Flow bezdrátově převede data o vaší aktivitě a tréninku do webové služby Polar Flow. Pořiďte si ji v App StoreSM nebo na Google PlayTM. Sporttester A360 můžete používat také s aplikací Flow a provádět jeho bezdrátové aktualizace.

Software Polar FlowSync

Polar FlowSync provádí synchronizaci dat mezi A360 a webovou službou Polar Flow ve vašem počítači. Jděte na adresu flow.polar.com/start , abyste mohli A360 začít používat. Zde si můžete stáhnout a nainstalovat software FlowSync.

Webová služba Polar Flow

Plánujte si svůj trénink, sledujte výsledky, získejte vedení a podrobnou analýzu svojí aktivity a dosažených výkonů. Dejte o svých úspěších vědět všem svým přátelům. Toto vše naleznete na adrese flow.polar.com.