You are here: Başlarken > Giriş

Polar A300 Kullanım kılavuzu

Giriş

Yeni A300'ü satın aldığınız için sizi tebrik ederiz! 24/7 etkinlik ölçümü ile yeni egzersiz yardımcınız hayatınızı daha aktif ve sağlıklı olarak yaşamanızı sağlayacaktır. A300 veya Polar Flow uygulaması ile günlük etkinlik durumunuzu anında öğrenin. Polar Flow web hizmeti ve Flow uygulaması sayesinde A300 seçimlerinizin ve alışkanlıklarınızın sağlığınızı nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı olur.

Bu kullanım kılavuzu, yeni A300'ünüzü kullanmaya başlamanıza yardımcı olur. Eğitim videoları ve bu kullanım kılavuzunun en yeni sürümü için www.polar.com/support/A300 adresini ziyaret edin.

Polar A300

Günlük hayatınızdaki etkinliklerinizi izleyerek sağlığınıza nasıl katkıda bulunduklarını öğrenin. Günlük etkinlik hedefinize nasıl erişeceğiniz konusunda ipuçları alacaksınız. Flow uygulaması ya da Flow web hizmetinden hedefinizi kontrol edin. Eski kordonunuzu yeni ve şık başka bir kordonla değiştirin! Yedek kordonları ayrı olarak satın alabilirsiniz.

USB kablosu

Ürünle birlikte standart bir USBkablosu da verilir. Bunu, pili şarj etmek ve FlowSync yazılımı aracılığı ile A300'ünüz ile Flow web hizmeti arasında veri senkronizasyonu için kullanabilirsiniz.

Polar Flow Uygulaması

Etkinlik ve egzersiz verilerinizi bir bakışta görüntüleyin. Flow uygulaması, etkinlik ve egzersiz verilerinizi kablosuz olarak Polar Flow web hizmeti ile senkronize eder. App StoreTM veya Google playTM'den edinebilirsiniz.

Polar FlowSync Yazılımı

Polar Flowsync yazılımı, A300'ünüz ile bilgisayarınızdaki Flow web hizmeti arasında verilerinizi eşitler. A300'ünüzü kullanmaya başlamak için flow.polar.com/start adresine giderek FlowSync yazılımını indirin ve yükleyin.

Polar Flow Web Hizmeti

Egzersizinizi planlayın, kazanımlarınızı izleyin, yönlendirme alın ve etkinlik ve egzersiz sonuçlarınızın ayrıntılı analizlerini görün. Tüm arkadaşlarınızın kazanımlarınızı öğrenmesini sağlayın. Bunların tümünü polar.com/flow adresinde bulabilirsiniz.

H7 Kalp Atış Hızı Sensörü

A300'ünüzü bir kalp atış hızı sensörü ile birlikte kullanarak günlük spor etkinliklerinizden daha fazla yararlanabilirsiniz. Egzersiz yaparken A300'ünüzde gerçek zamanlı ve doğru kalp atış hızınızı görün. Kalp atış hızı bilgileriniz, seansınızın nasıl geçtiğini analiz etmek için kullanılır. Polar H7 kalp atış hızı sensörü, yüzerken de kalp atış hızınızı saptar.

Yalnızca kalp atış hızı sensörlü A300'de bulunmaktadır. Eğer, bir kalp atış hızı sensörü içermeyen bir set aldıysanız, daha sonra istediğiniz zaman bu sensörü satın alabilirsiniz.