Nacházíte se tady: Začínáme > Úvod

Polar A300 Uživatelská příručka

Úvod

Blahopřejeme Vám k vašemu novému A300! Váš nový společník bude měřit vaši aktivitu 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, a povede vás k aktivnějšímu a zdravějšímu životnímu stylu. Získejte okamžitý přehled o svojí denní aktivitě v A300 nebo prostřednictvím aplikace Polar Flow. A300 vám spolu s webovou službou Polar Flow a aplikací Flow pomůže porozumět tomu, jaký vliv mají na vaše zdraví vaše preference a zvyky.

Tato uživatelská příručka vám pomůže začít s vaším novým A300 pracovat. Videoinstruktáž a nejnovější verzi této uživatelské příručky naleznete na adrese www.polar.com/support/A300.

Polar A300

Sledujte své každodenní aktivity a to, jak prospívají vašemu zdraví. Získáte tipy k tomu, jak splnit svůj cíl denní aktivity. Cíl naleznete v aplikaci Flow nebo ve webové službě Flow. Vyměňte si zápěstní řemínek, tak aby vhodně doplňoval jakékoliv oblečení. Další zápěstní řemínky si můžete kupovat samostatně.

Kabel USB

Součástí produktové sady je standardní kabelUSB. Můžete ho používat pro nabíjení baterie a synchronizaci dat mezi A300 a webovou službou Flow prostřednictvím softwaru FlowSync.

Aplikace Polar Flow

Získejte bleskový přehled o svojí aktivitě a tréninkových datech. Aplikace Flow bezdrátově ukládá vaši aktivitu a tréninková data do webové služby Polar Flow. Stáhněte si ji z App StoreSM nebo na Google playTM.

Software Polar FlowSync

Polar FlowSync provádí synchronizaci dat mezi A300 a webovou službou Polar Flow ve vašem počítači. Jděte na adresu flow.polar.com/start , abyste mohli A300 začít používat. Zde si můžete stáhnout a nainstalovat software FlowSync.

Webová služba Polar Flow

Plánujte si svůj trénink, sledujte výsledky, získejte vedení a podrobnou analýzu svojí aktivity a dosažených výkonů. Pochlubte se s výsledky svým přátelům. To vše naleznete na polar.com/flow.

Snímač srdeční frekvence H7

Používáním snímače srdeční frekvence spolu s A300 získáte z každodenního sportování ještě více. Sledujte při tréninku v A300 přesné hodnoty svojí srdeční frekvence v reálném čase. Hodnoty srdeční frekvence poslouží k vyhodnocení tréninkové jednotky. Snímač srdeční frekvence Polar H7 zaznamenává srdeční frekvenci i při plavání.

Součástí balení pouze při zakoupení sady tréninkového počítače A300 se snímačem srdeční frekvence. Pokud jste si koupili sadu bez snímače srdeční frekvence, nemusíte si dělat starosti, můžete si ho vždy pořídit dodatečně.